ورود به سيستم


 


 ارسال مجدد ایمیل تایید؟
 فراموشی رمز ورود
 کاربر جدید ؟ ثبت نام

حاميان
بازديدکنندگان سايت

تعداد کل بازدید: 81222
تعداد کاربران آنلاین: 1
تعداد بازدید امسال: 526
تعداد بازدید این ماه: 608
تعداد بازدید امروز: 25


   


صفحه مناسب براي چاپگر

گروه۱

photo__________________________________

مراسم فراخوان، نشست خبري و رونمايي از پوستر دومين همايش ملي دولت پژوهي در ۲۰ آبان ۱۳۹۷ در باشگاه مفاخر پيشکسوتان دانشگاه فردوسي مشهد برگزار شد.
دبير همايش دکتر وحيد سينايي ضمن اشاراتي به همايش دولت پژوهي اول در سال ۱۳۹۵، به ذکر نکاتي در خصوص دومين همايش دولت پژوهي پرداختند.
طبق گفته هاي ايشان دو پيش نشست در ماه هاي آذر و دي در بابلسر و تهران در دستور کار است و همايش اصلي در دو روز متوالي در ۷ و ۸ اسفند ماه ۱۳۹۷ برگزار ميگردد.
دکتر سينايي(عضو هيات علمي گروه علوم سياسي دانشگاه فردوسي مشهد و دبير همايش) ضمن تاکيد بر اهميت دولت بيان داشتند که توسعه بدون شناخت چالش‌هاي دولت حاصل نمي‌شود و همايش دولت پژوهي دوم با تاکيد بر اين مسئله برگزار مي‌شود.
دکتر محسن مديرشانه‌چي (عضو هيئت علمي علوم سياسي دانشگاه آزاد مشهد) با تاکيد بر اهميت دولت توضيحاتي را در اين خصوص ارائه دادند و در انتها از عوامل همايش تشکر کردند.
دکتر محسن خليلي (استاد و مدير گروه علوم سياسي دانشگاه فردوسي مشهد) از تعامل بين دولت و جامعه سخن گفتند و از دولت به عنوان عيار بت دولت ياد کردند بدين معنا که دولت در همه جا و در هر جا به يک شکل حضور دارد.
دکتر علي چشمي (عضو هيات علمي گروه اقتصاد دانشگاه فردوسي مشهد) بيان کردند: نياز فعلي کشور رفتار عمل گرايانه است و اين همايش به ما فرصت آشنايي با انديشه هايي را مي‌دهد که به سمت کارهاي عملي سوق پيدا کنيم.
در انتها از پوستر برنامه با حضور اساتيد و خبرنگاران رونمايي شد.

باشگاه آثار مفاخر و پيشکسوتان

Capture_3 2 3

1

4568
  تعداد بازدید کنندگان :81222
©2015 Ferdowsi University of Mashhad.